تماس بگیرید کولر گازی مدل بوراکای اینورتر Boracay S-Inverter

کولر گازی اینورتر سامسونگ سرد و گرم مدل بوراکای اینورتر Boracay S-Inverter

اولین کمپرسور 8 قطبی در جهان

کاهش مصرف انرژی و برق بوسیله اولین تکنولوژی کمپرسور دیجیتال اینورتر 8 قطبی در دنیا

استفاده از این تکنولوژی به جای مدل های متداول 4 قطبی باعث چرخش راحت تر هسته موتور میگردد که این تضمین کننده عملکرد موثر از طریق کاهش ارتعاشات و در نهایت صرفه جویی در مصرف انرژی است.

با این دستگاه بازگشت سرمایه 13 ماه خواهد بود .به این معنی که در 13 ماه اختلاف قیمت مدل اینورتر بامدل معمولی جبران می گردد.

کمپرسور اینورتر در موقغیت سرمایش ، مصرف انرژی را بهینه میکند و نسبت به کمپرسور دور ثابت ، مصرف برق را کاهش چشمگیری می دهد.

پس از انجام تستهای فراوان ، در شرایط واقعی ، کمپرسور دستگاه S-Inverter  بالاترین رتبه مصرف انرژی را کسب نموده است.

کمپرسور دیچیتال اینورتر با انرژی گرید A   باعث کاهش مصرف انرژی تا 60 درصد نسبت به مدل های معمولی شده است و سرمایش مطبوع را برای شما به ارمغان می آورد.

سرمایش سریع

هنگامی که دکمه "Fast Cooling" روشن می گردد فن به مدت 30 دقیقه با ماکزیمم سرعت خودکار می کنند تا خیلی سریع به دمای مطلوب تنظیم شده برسد.

مشخصات کلي
ميزان مصرف برقتک فاز
نوع کمپرسورUTR
ساير
ساير ويژگي‌ها صرفه جویی در مصرف انرژی به وسیله اولین کمپرسور 8 قطبی در دنیا صرفه جویی در مصرف انرژی از طریق سیستم 2Step Cooling - Single User Mode فیلتر سه لایه از بین برنده ویروس آنفلوآنزا فیلتر از بین برنده مواد آلرژی زا در هوا فیلتر بوجود آورنده یون اکسیژن برای تمدد اعصاب محافظ کمپرسور و برد الکترونیکی در برابر نوسانات برق از طریق سیستم Triple Protector+ سیستم شستشوی اتوماتیک اوپراتور (پنل داخلی)مجهز به سیستم Fast Cooling به منظور رسیدن به دمای مطلوب در حداقل زمان قابلیت کارکرد در مناطق معتدل تا 46 درجه سانتی گراد حجم خنک کنندگی هوا (m3/min): 17 نرخ کاهنده رطوبت (l/hr): 2.4 حداقل صدای مزاحم کمپرسور: 54dB طول کمپرسور: 310 میلیمتر عرض کمپرسور: 880 میلیمتر ارتفاع کمپرسور: 638 میلیمتر وزن کمپرسور: 58 کیلوگرم
اقلام همراهریموت کنترل

نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب

کولر گازی مدل بوراکای اینورتر Boracay S-Inverter

  • تولید کننده: Samsung
  • مدل محصول: Boracay S-Inverter
  • موجودی: تماس بگیرید

گزینه های در دسترس

  • تماس بگیرید
LiveZilla Live Chat Software