نحوه فروش اقساطی به تعاونی ها

نحوه فروش اقساطی به تعاونیهای مصرف رسمی کشور :


 خانه سامسونگ فروش اقساطی تلویزیون و سایر لوازم خانگی سامسونگ به  تعاونی های مصرف در شهر تهران و بزودی در سراسر ایران با مناسب ترین قیمت را راه اندازی نمود .


  • فروش اقساطی با مدت باز پرداخت 6 و 10 و 12 ماهه :

یکی از مزیت های بسیار عالی خانه سامسونگ فروش اقساطی  آن می باشد . تمام محصولات این شرکت در اقساط بلند مدت (به  دلخواه  خریداران) به شما اعضای محترم تعاونی ارائه می گردد


  • فروش بدون پیش قسط:

تعاونی های محترم می توانند در صورت صلاحدید با معرفی مکتوب اعضای خود پس از انعقاد قرارداد با خانه سامسونگ و با توجه به شرایط خود از دادن پیش پرداخت (پیش قسط) خوداری نمایند.این شیوه فروش منحصر به فرد (با عنایت به اینکه عرف خرید اقساطی که حداقل پرداخت یک سوم کل قیمت کالا می باشد)تجربه موفقی در راستای احترام به شرایط خریدار بوده که تنها توسط خانه سامسونگ با توجه به سیاست های خود این امکان را برای تعاونی ها فراهم نموده وبه آن ادامه می دهد.


  • درصد کارمزد وسود ناشی از اقساط:

کارمزد ماهیانه اعمال شده توسط شرکت خانه سامسونگ ، طبق اصول و ضوابط سود نظام بانکی در نظر گرفته شده که خریداران محترم می توانند با نگاهی اجمالی به شرایط موجود در بازارونحوه  فروش دیگر شرکتها ، تفاوت ها را در نحوه فروش و قیمت گذاری و کارمزدهای ماهیانه  غیر قابل رقابت  شرکت را احساس کنند. ضمنا تمام محاسبات  کارمزد خرید از شرکت کاملا واضح ، روشن  به تعاونی های محترم در جلسات حضوری اعلام می گردد.


  • نحوه شروع همکاری فروش اقساطی به تعاونی ها :

تعاونی های محترم از طریق تماس با دفتر مرکزی خانه سامسونگ به شماره تلفن : 88500680 نسبت به تعیین وقت ملاقات حضوری و اخذ لیست قیمت و شرایط همکاری تماس حاصل نمایند .

 

با تشکر – خانه سامسونگ

 

 

 

           

 

           

 

LiveZilla Live Chat Software