یخچال و فریزر مدل RL73 سامسونگ

یخچال و فریزر مدل RL73 سامسونگ

اردیبهشت 1397 بدون دیدگاه مقالات سامسونگ,

یخچال و فریزر مدل RL73 سامسونگ

 

 

یخچال و فریزر سامسونگ مدل RL73 از یخچال فریزرهای کمبی تولید شده توسط این کمپانی است که نسبت به یخچال  های ساید بای ساید یا یخچال های دوقلو  نیاز به فضای کمتری دارد.

طبقات طراحی شده برای این یخچال فریزر از شیشه تشکیل شده‌اند تا نمای درون یخچال زیباتر به نظر برسد. این طبقات شیشه‌ای دارای کیفیت مناسبی هستند و در طول مدت زمان استفاده در اثر سرد و گرم شدن یا وارد  شدن ضربه دچار شکستگی نمی‌شوند.

کمپرسور اینورتر دیجیتال به کاررفته در طراحی این یخچال فریزر سامسونگ سبب شده است که مصرف انرژی دستگاه تا حد زیادی کاهش پیدا کند. همچنین با وجود این کمپرسور سر و صدای یخچال نیز کمتر شده است.

اگر علاقه‌مند هستید که این یخچال فریزر زیبا و جا دارا را از خانه سامسونگ خریداری کنید با ما همراه باشید و با سایر ویژگی‌های آن بیشتر آشنا شوید.

 

یخچال فریزر سامسونگ

 

 

ویژگی‌های یخچال و فریزرمدل RL73 سامسونگ 

 

یخچال و فریزر سامسونگ مدل RL73 ابعادی در حدود 700*742 * 1850 ميلي‌متر دارد و با ظرفیت 435 ليتری طراحی شده است. بنابراین خانواده‌های کم جمعیت و زوج‌های جوان می‌توانند از این یخچال فریزر جهت نگهداری مواد غذایی مورد نیازشان در طول روز بهره‌مند شوند.

برچسب مصرف انرژی این یخچال +++A در نظر گرفته شده است و با وجود روشن بودن آن در طول روز نگرانی از بابت افزایش بهای برق مصرفی نخواهید داشت.

طبقه‌های طراحی شده درون درب یخچال از ابعاد مناسبی جهت نگه داری بطری‌های نوشیدنی‌ها برخوردار هستند. همچنین در قسمت درب این یخچال می‌توانید آب­سردکن تعبیه شده را مشاهده کنید که نیاز شما را در روزهای گرم و سوزان تابستان برطرف می‌کند.

 

یخچال فریزر سامسونگ

 

 

با وجود قابلیت هشدار باز بودن درب می‌توانید از باز ماندن درب دستگاه پیشگیری کنید و با وجود محفظه میوه و سبزیجات با قابلیت انتخاب رطوبت خودکار می‌توانید میوه‌ها و سبزیجات را با بهترین کیفیت ممکن درون یخچال فریزر نگه داری کنید.

هوای خنک به طور کاملاً یکنواخت درون این یخچال فریزر در جریان است و در اطراف تمام مواد غذایی قرار می‌گیرد. بنابراین مواد غذایی درون این یخچال فریزر دیرتر فاسد می‌شوند و همیشه کیفیت اولیه‌شان را حفظ می‌کنند.

 

مرکز تماس خانه سامسونگ جهت مشاوره خرید : 88500680-021

 

 

 

 

 

افزودن نظر

LiveZilla Live Chat Software