نمایندگی فروش رسمی سامسونگ

نمایندگی فروش رسمی سامسونگ

اردیبهشت 1397 بدون دیدگاه مقالات سامسونگ,

نمایندگی فروش رسمی سامسونگ

 

نمایندگی فروش رسمی سامسونگ کلیه محصولات این کمپانی را با گارانتی سام سرویس عرضه می‌کند. بنابراین هنگام خرید محصولات سامسونگ از نمایندگی نگرانی از بابت فیک بودن کالای  انتخابی نخواهید داشت.

کلیه محصولات سامسونگ که مطابق با آخرین تکنولوژی‌های روز دنیا طراحی و عرضه می‌شوند را تنها می‌توانید در نمایندگی‌های مجاز مشاهده کنید؛ زیرا این محصولات قبل از این که در بازار توزیع شوند در نمایندگی‌های مجاز عرضه می‌شوند.

از ماشین لباسشویی‌های ادواش تا ماشین ظرفشویی 14 نفره و ساید بای سایدهای جدید کمپانی سامسونگ را می‌توانید در فروشگاه خانه سامسونگ که به عنوان نمایندگی فروش رسمی سامسونگ فعالیت می‌کند مشاهده کنید.

لوازم خانگی سامسونگ

 

فروشگاه خانه سامسونگ

در فروشگاه خانه سامسونگ شما می‌توانید لوازم خانگی دلخواهتان را در کمترین زمان ممکن مشاهده کنید؛ زیرا کلیه محصولات این فروشگاه برای راحتی بیشتر مخاطبان به صورت دسته بندی شده ارائه شده‌اند.

به عنوان مثال جهت دسترسی به تلویزیون‌های خمیده سامسونگ می‌توانید از منوی اصلی قسمت صوتی و تصویری کمک بگیرید.

تلویزیون سامسونگ

 

پس از انتخاب این گزینه کلیه تلویزیون‌های موجود در این نمایندگی فروش رسمی سامسونگ قابل مشاهده هستند. که می‌توانید بنا بر نیازی که دارید اندازه تلویزیون را مشخص کنید و تلویزیون‌های خمیده را انتخاب کنید تا تنها این نمونه از تلویزیون‌های سامسونگ نمایش داده شوند.

در بین تلویزیون‌های ارائه شده نیز می‌توانید بنا بر اندازه تلویزیون و هزینه‌ای که مد نظر دارید گزینه مد نظرتان را انتخاب و به صورت آنلاین خریداری نمایید.

کلیه محصولات عرضه شده در این فروشگاه دارای گارانتی معتبر سام سرویس هستند و در صورتی که مشکلی در هنگام مونتاژ ایجاد شده باشد می‌توانید با خدمات پس از فروش خانه سامسونگ تماس بگیرید و در صورت نیاز تلویزیون را تعویض نمایید.

 

ماشین لباسشویی سامسونگ

ماشین ظرفشویی سامسونگ

 ماشین‌های ظرفشویی و لباسشویی عرضه شده در این فروشگاه نیز بنا بر ظرفیت شستشو دسته بندی شده‌اند تا افراد بنا بر نیازی که دارند بتوانند آن‌ها را انتخاب کنند.

با خرید آنلاین محصولات مد نظرتان از فروشگاه خانه سامسونگ می‌توانید در زمان و هزینه صرفه جویی نمایید و کلیه لوازم خانگی را با مناسب‌ترین هزینه خریداری نمایید و درب منزلتان تحویل بگیرید.

 

مرکز تماس خانه سامسونگ جهت مشاوره خرید : 88500680-021

 

 

 

 

 

افزودن نظر

LiveZilla Live Chat Software