مدل‌های ماشین ظرفشویی سامسونگ

مدل‌های ماشین ظرفشویی سامسونگ

تیر 1397 بدون دیدگاه مقالات سامسونگ,

مدل‌های ماشین ظرفشویی سامسونگ

 

 تنوع مدل‌های ماشین ظرفشویی سامسونگ این امکان را برای خریداران فراهم می‌کند که به راحتی در بین ظرفشویی ها به جستجو بپردازند و یک گزینه مناسب را جهت استفاده خریداری نماید.

 

در میان مدل‌های ماشین ظرفشویی سامسونگ، دستگاه‌های با ظرفیت شستشوی 13 نفره، 14 نفره و ماشین‌های ظرفشویی توکار نیز به چشم می‌خورند؛ بنابراین حتی اگر فضای مناسبی برای قرار دادن ماشین ظرفشویی در نظر نگرفته باشید. کافی است یک برش در بین کابینت‌های آشپزخانه ایجاد کنید و ماشین ظرفشویی توکار سامسونگ را در محل مورد نظر نصب نمایید.

 

اگر هنوز هم در انتخاب یک ماشین ظرفشویی مناسب دچار تردید هستید، به شما پیشنهاد می‌کنیم با ما همراه باشید و با قابلیت‌های ماشين ظرفشويي سامسونگ مدل D162 که یکی از پرطرفدارترین محصولات این کمپانی است بیشتر آشنا شوید.

 

 

 

ماشین ظرفشویی سامسونگ

 

 

ماشين ظرفشويي سامسونگ مدل D162

 

این ماشین ظرفشویی که از ظرفیت شستشوی 14 نفره برخوردار است، به عنوان یکی از مدل‌های ماشین ظرفشویی سامسونگ برای خانواده‌های پرجمعیت در نظر گرفته می‌شود. همچنین خانواده‌هایی که از رفت و آمد زیادی برخوردار هستند و مهمانی‌های زیادی برگزار می‌کنند، با کمک این ماشین ظرفشویی می‌توانند تمام ظروف کثیف را به راحتی بشویند و تمیز کنند.

 

برنامه شستشوی قدرتمند Zone Booster این امکان را فراهم می‌کند که ظرف‌های چرب و کثیف‌تر را در یک قسمت مشخص قرار دهید تا با قدرت بیشتری شسته شوند.

 

 

ماشین ظرفشویی سامسونگ

 

 

سبد انعطاف‌پذیر Flex Tray که در این دستگاه تعبیه شده است، مکان مناسبی برای قرار دادن قاشق چنگال‌ها هنگام شستشو می‌باشد. به گونه‌ای که پس از اتمام فرآیند شستشو می‌توانید به راحتی سبد را از درون دستگاه خارج کنید و قاشق چنگال‌ها را مورد استفاده قرار دهید.

 

باز شدن اتوماتیک درب این ظرفشویی پس از اتمام فرایند شستشو سبب می‌شود که بخار ناشی از آب گرم از درون دستگاه خرج شود؛ بنابراین ظرف‌ها در معرض هوای آزاد قرار می‌گیرند و سریع‌تر خشک می‌شوند.

 

سبدهای طراحی شده درون این ماشین ظرفشویی سامسونگ به گونه‌ای تنظیم شده­اند که علاوه بر شستشوی بشقاب‌ها و ظروف کوچک، امکان شستشوی ظروف بزرگ‌تر همانند قابلمه‌ها و ماهی‌تابه را نیز برای کاربران فراهم می­کنند. تا نیازی به شستشوی دستی هیچ کدام از ظرف‌ها نداشته باشید.

 

 

مرکز تماس خانه سامسونگ جهت مشاوره خرید : 88500680-021

 

 

 

 

 

افزودن نظر

LiveZilla Live Chat Software