مدل و قیمت یخچال فریزر سامسونگ

مدل و قیمت یخچال فریزر سامسونگ

خرداد 1397 بدون دیدگاه مقالات سامسونگ,

مدل و قیمت یخچال فریزر سامسونگ

 

 

مدل و قیمت یخچال فریزر سامسونگ از مهم‌ترین ملاک‌ها جهت انتخاب و خرید یک یخچال فریزر مناسب هستند؛ زیرا یخچالی که جهت استفاده یک خانواده کم جمعیت در نظر گرفته می­شود، با سایر یخچال‌های عرضه شده در بازار متفاوت خواهد بود.

به عنوان مثال افرادی که در خانه‌های آپارتمانی و جمع و جور زندگی می‌کنند بهتر است از یخچال فریزرهای بالا پایین سامسونگ استفاده کنند.

در صورتی که خانواده‌های پرجمعیت که در خانه‌های بزرگ‌تر زندگی می‌کنند، باید با توجه به مدل و قیمت یخچال فریزر سامسونگ، یک ساید بای ساید مناسب را جهت استفاده مد نظر داشته باشند.

یخچال فریزرهای تولید شده توسط کمپانی سامسونگ از کیفیت بسیار مناسبی جهت استفاده مداوم برخوردار هستند؛ بنابراین با توجه به هزینه مد نظرتان می‌توانید از بین یخچال فریزرهای متنوع این کمپانی گزینه دلخواهتان را انتخاب و خریداری کنید.

 

 

ساید  بای ساید سامسونگ

 

 

 

ساید بای ساید سامسونگ مدل G26

 

ساید بای ساید سامسونگ مدل G26 با وجود اندازه 27 فوتی که جهت طراحی آن در نظر گرفته شده است از فضای مناسبی جهت نگه داری مواد غذایی برخوردار است.

 

 

ساید  بای ساید سامسونگ

 

 

 

در طراحی این ساید بای ساید از کمپرسور اینورتر دیجیتال استفاده شده است. این کمپرسور از دوام خوبی جهت استفاده برخوردار است. همچنین سر و صدای تولید شده توسط این یخچال فریزر کم است و به هیچ عنوان آزار دهنده نخواهد بود.

جریان برودتی به صورت یکنواخت در تمام طبقات یخچال جریان دارد؛ بنابراین مواد غذایی و سبزیجات کیفیت خوبی جهت استفاده خواهند داشت و دیرتر فاسد می‌شوند.

 

 

ساید  بای ساید سامسونگ

 

 

سیستم Twin Cooling گردش هوای دوگانه را درون یخچال فراهم می‌کند. این فناوری هوای خنک درون یخچال و فریزر را از هم تفکیک می‌کند؛ بنابراین بوی مواد غذایی یخی به درون یخچال راه پیدا نمی‌کند.

فناوری Smart Eco System دمای درون یخچال و فریزر را به بهترین نحو ممکن تنظیم می‌کند. همچنین يخ ساز خودکار طراحی شده بر روی درب یخچال آب خنک و قطعه‌های مکعبی شکل یخ را در اختیار کاربر قرار می‌دهد.

 

 

ساید  بای ساید سامسونگ

 

 

با جود فناوری Space Max بیشتر فضای یخچال در اختیار کاربر قرار می‌گیرد؛ بنابراین مواد غذایی بیشتری را می‌توانید درون این ساید باید ساید سامسونگ نگه داری کنید.

اگر علاقه‌مند هستید که اطلاعات بیشتری درباره مدل و قیمت یخچال فریزر سامسونگ مد نظر به دست بیاورید، به شما توصیه می‌کنیم به فروشگاه خانه سامسونگ مراجعه نمایید و مشخصات این یخچال فریزر را مطالعه کنید.

 

مرکز تماس خانه سامسونگ جهت مشاوره خرید : 88500680-021

 

افزودن نظر

LiveZilla Live Chat Software