ماشین لباس شویی سامسونگ مدل J1466

ماشین لباس شویی سامسونگ مدل J1466

نویسنده admin اسفند 1396 بدون دیدگاه مقالات سامسونگ,

معرفی ماشین لباس شویی سامسونگ: مدل J1466

 

ماشین لباس شویی های درب از جلوی سامسونگ با مدل J1466، در رنگ های سفید و نقره ای به بازار عرضه می شوند. این سری از ماشین لباس شویی های سامسونگ با ظرفیت هفت کیلوگرم، مجهز به موتور دیجیتال و فناوری حباب ساز هستند. این ماشین لباس شویی در هر چرخه شستشو، در حدود 6 لیتر آب مصرف کرده و قابلیت چرخش 1400 دور در دقیقه را نیز دارد. کمپانی سامسونگ این محصول خود را با ده سال گارانتی به مشتریانش عرضه می کند.

 

ماشین لباس شویی سامسونگ مدل J1466

 

به سبب بهره مندی از موتور دیجیتال، ماشین لباس شویی های J1466 سامسونگ، بسیار با دوام  هستند. برخلاف سایر ماشین لباس شویی های موجود در بازار، در هنگام شستشو، تمام لرزش ها و صداهای این ماشین لباس شویی تضعیف شده و می تواند در سکوتی کامل لباس های شما را بشوید. مجهز بودن این ماشین لباس شویی به فناوری حباب ساز نیز سبب می شود تا لباس های شما با کفی بسیار قدرتمند و حتی با آب سرد به خوبی شسته و پاک شوند. این امر به صرفه جویی در انرژی برق نیز بسیار کمک می کند. در کنار این مزیت، فناوری “bubble soak” نیز به کمک شما آمده تا سرسخت ترین لکه ها را بتوانید از روی لباس های خود پاک کنید.  شما تنها با فشار دادن یک دکمه، لباس های خود را در کفی بسیار قدرتمند خیسانده و لکه های آن ها را تضعیف می کنید. شستن این لکه ها پس از این مرحله و برای ماشین لباس شویی J1466 کار دشواری نخواهد بود.

 

ماشین لباس شویی سامسونگ مدل J1466

 

 

یکی از دغدغه های موجود، تمیز کردن محفظه ی لباس های درون ماشین لباس شویی است. استفاده از مواد شیمایی موجود در بازار، ممکن است به این محفظه آسیب رسانده و سبب خوردگی فلز آن شود. ماشین لباس شویی های J1466 این مشکل را برای شما حل کرده اند. این سری از ماشین لباس شویی های سامسونگ مجهز به فناوری “Eco drum clean” هستند که می تواند بدون استفاده از مواد شیمیایی، محفظه ی ماشین لباس شویی شما را در هر لحظه تمیز نگه داشته و به حفظ تازگی آن کمک کند. همچنین طراحی خاص این محفظه، با تراشه های الماسی شکل آن، این سری از ماشین لباس شویی های سامسونگ را به انتخاب مناسبی جهت شستن لباس های حساس تبدیل کرده است. این لباس ها به سبب نازکی و حساس بودن خود، می توانند به تراشه های معمولی سایر ماشین لباس شویی ها گیر کرده و آسیب ببینند. اما تراشه های الماسی شکل محفظه ی لباس ها در ماشین لباس شویی های J1466 سامسونگ، به گونه ای طراحی شده اند که لباس های حساس شما را از این گزند مصون نگه دارند.

 

ماشین لباس شویی سامسونگ مدل J1466

 

در صورت کمبود وقت، ماشین لباس شویی های J1466 سامسونگ با فناوری "شستشوی سریع" خود به کمک شما شتافته و می توانند در زمان بسیار کمی، چرخه شستشوی خود را کامل کنند. این کار خللی در کیفیت و نحوه ی شستشوی لباس ها وارد نمی کند. سیستم عیب یاب خودکار موجود در ماشین های لباس شویی J1466 نیز می تواند در صورت بروز هر گونه مشکل در ماشین لباس شویی، شما را از طریق اپلیکیشن مربوطه، با خبر کند.

 برای اطلاع بیشتر از سایر ویژگی ها و خرید ماشین لباس شویی J1466 سامسونگ، می توانید به فروشگاه خانه سامسونگ و یا سایر نمایندگی های مجاز این برند مراجعه فرمایید.

مرکز تماس خانه سامسونگ جهت مشاوره خرید : 88500680-021

افزودن نظر

LiveZilla Live Chat Software