ماشین لباسشویی AddWash سامسونگ

ماشین لباسشویی AddWash سامسونگ

اردیبهشت 1397 بدون دیدگاه مقالات سامسونگ,

ماشین لباسشویی AddWash سامسونگ

 

 

ماشین لباسشویی AddWash سامسونگ با توجه به تکنولوژی‌های روز دنیا توسط این کمپانی سرشناس طراحی و عرضه شده است تا نیاز کاربران خانگی را به خوبی برطرف کند!

این ماشین لباسشویی تمام ویژگی‌های یک ماشین لباسشویی تمام اتوماتیک را دارد! تنها تفاوت این دستگاه با ماشین لباسشویی‌های گذشته کمپانی سامسونگ طراحی یک درب کوچک بر روی درب اصلی آن است!

این درب کوچک و کاربردی جهت شستشوی لباس‌ها هنگام روشن بودن ماشین لباسشویی طراحی شده است!

اگر به ماشین لباسشویی AddWash سامسونگ علاقه‌مند هستید و قصد دارید این ماشین لباسشویی را از خانه سامسونگ خریداری کنید با ما همراه باشید و با برخی از مشخصات آن بیشتر آشنا شوید!

 

ماشین لباسشویی سامسونگ

 

ویژگی‌های ماشین لباسشویی ادواش سامسونگ

 

ماشین لباسشویی AddWash سامسونگ این امکان را برای شما فراهم می‌کند که از طریق درب کوچک طراحی شده در هنگام روشن بودن دستگاه لباس جدید به درون آن اضافه کنید!

اگر فراموش کرده‌اید دستمال‌های گردگیری آشپزخانه را به همراه لباس‌ها درون ماشین لباسشویی قرار دهید یا هم اکنون از راه رسیده‌اید و قصد شستشوی جوراب‌هایتان را دارید! کافی است درب کوچک ماشین لباسشویی را باز کنید و لباس‌های جدید را درون دستگاه قرار دهید تا شسته شوند!

این درب جهت افزودن پودر و سایر مواد شوینده به درون ماشین لباسشویی نیز کاربرد دارد.

 

 

ماشین لباسشویی سامسونگ

 

 

بیشتر لباسشویی‌های ادواش سامسونگ از فناوری Eco Bubble جهت شستشوی لباس‌ها برخوردار هستند! این فناوری سبب می‌شود که آب و مواد شوینده به صورت حباب به درون الیاف لباس‌ها نفوذ کنند تا آن‌ها بهتر شسته شوند!

همچنین وجود موتور اینورتور دیجیتال در این نسل از ماشین لباسشویی سامسونگ نگرانی شما را بابت سر و صدای زیاد دستگاه هنگام شستشوی لباس‌ها برطرف می‌کند! این موتور از سرعت بالایی جهت شستشو و آب کشی لباس‌ها برخوردار است و مصرف انرژی را به شدت کاهش می‌دهد!

ماشین لباسشویی سامسونگ

 

از سوی دیگر وجود دیگ الماسه، برنامه شستشو سریع و فناوری Speed Spray سبب می‌شود که کلیه لباس‌ها درون این ماشین لباسشویی به بهترین نحو شسته شوند بدون این که به الیاف آن‌ها آسیبی وارد شود!

برنامه هوشمند طراحی شده در این ماشین‌های لباسشویی این امکان را برای شما فراهم می‌کند که مشکلات ابتدایی دستگاه را برطرف کنید، یا این که عملکرد آن را از راه دور کنترل کنید!

 

مرکز تماس خانه سامسونگ جهت مشاوره خرید : 88500680-021

افزودن نظر

LiveZilla Live Chat Software