ماشین لباسشویی 6 کیلویی سامسونگ

ماشین لباسشویی 6 کیلویی سامسونگ

اردیبهشت 1397 بدون دیدگاه مقالات سامسونگ,

ماشین لباسشویی 6 کیلویی سامسونگ

 

ماشین لباسشویی 6 کیلویی سامسونگ جهت استفاده خانواده‌های کوچک و کم جمعیت طراحی و عرضه شده است. این ماشین لباسشویی قادر است تا 6 کیلوگرم لباس را در هر سری بشوید و کاملاً تمیز کند.

از مهم‌ترین ویژگی‌های این ماشین لباسشویی می‌توان به برچسب مصرف انرژی +A و قابلیت شستشوی چندحالته اشاره کرد. با تنظیم ولوم کنترلی Jog Dial طراحی شده در این دستگاه می‌توانید برنامه شستشو دلخواهتان را به راحتی تنظیم کنید.

اگر قصد دارید ماشین لباسشویی 6 کیلویی سامسونگ را از فروشگاه خانه سامسونگ خریداری کنید بهتر است با مشخصات آن بیشتر آشنا شوید. در ادامه ویژگی‌های ماشین لباسشویی سامسونگ مدل B1242 که لباسشویی 6 کیلویی است به طور کلی بیان شده‌اند.

 

 

ماشین لباسشویی سامسونگ

ماشین لباسشویی مدل B1242 سامسونگ 

 

ابعاد در نظر گرفته شده جهت طراحی این ماشین لباسشویی 6 کیلویی سامسونگ  600 × 550 × 850 میلی‌متر است و طراحی ظاهری آن تفاوت زیادی نسبت به سایر لباسشویی‌های عرضه شده توسط این کمپانی ندارد.

 هنگام استفاده از این دستگاه می‌توانید از آب گرم و سرد که از طریق ورودی‌های طراحی شده وارد آن می‌شوند جهت شستشوی لباس‌ها بهره‌مند شوید.

با وجود فناوری حفاظتی نوسان برق Volt Control نگرانی از بابت نوسان‌های ناگهانی ولتاژ برق منزلتان نخواهید داشت؛ زیرا این فناوری به مانند یک محافظ قوی عمل می‌کند و از اجزای الکتریکی ماشین لباسشویی در برابر آسیب‌های احتمالی محافظت می‌کند.

برنامه Quick Wash یا شستشوی سریع جهت لباس‌هایی که نسبتاً تمیز هستند مناسب است. به گونه‌ای که می‌توانید لباس‌هایی مانند روسری‌های متنوع یا پیراهنی که چند ساعت بیشتر نپوشیده‌اید را از طریق این برنامه مورد شستشو قرار دهید. استفاده از این قابلیت سبب صرف جویی در مصرف انرژی خواهد شد؛ زیرا دیگر نیازی نیست که همه لباس‌ها را با استفاده از یک روش بشویید.

 

ماشین لباسشویی سامسونگ

 

دیگ الماسه یا Diamond Drum با وجود برجستگی‌های نرم الماس مانند امکان شستشوی لباس‌های حساس را نیز فراهم کرده است. این برجستگی‌های ریز تمامی لکه‌ها و آلودگی‌ها را از روی لباس‌ها پاک سازی می‌کنند.

موتور طراحی شده برای این ماشین لباسشویی از سرعت چرخش 1200  دور در دقيقه برخوردار است. بنابراین کلیه مراحل شستشو تا آب‌گیری و خشک کردن لباس‌ها به بهترین نحو انجام می‌شود.

 

مرکز تماس خانه سامسونگ جهت مشاوره خرید : 88500680-021

 

 

 

 

افزودن نظر

LiveZilla Live Chat Software