قیمت ماشین ظرفشویی سامسونگ 13 نفره

قیمت ماشین ظرفشویی سامسونگ 13 نفره

تیر 1397 1 دیدگاه مقالات سامسونگ,

قیمت ماشین ظرفشویی سامسونگ 13 نفره

 

 

قیمت ماشین ظرفشویی سامسونگ 13 نفره برای خانواده‌هایی با جمعیت متوسط از اهمیت زیادی برخوردار است؛ زیرا بسیاری از افراد قبل از امکانات یک ماشین ظرفشویی، قیمت آن را بررسی می‌کنند. تا مقایسه‌ای بین بودجه‌ای که در نظر گرفته‌اند و هزینه اصلی دستگاه داشته باشند و توانایی­شان را برای خرید ظرفشویی بسنجند.

قیمت ماشین ظرفشویی سامسونگ 13 نفره همانند سایر محصولات این کمپانی به امکاناتی که در آن تعبیه شده است بستگی دارد. به عنوان مثال ماشین ظرفشویی 13 نفره سامسونگ مدل D141 نسبت به سایر محصولات عرضه شده در بازار از مصرف انرژی کمتری برخوردار است؛ بنابراین وجود برچسب انرژی A+ می‌تواند یکی از مهم‌ترین عوامل تأثیرگذار در قیمت این دستگاه باشد.

با ما همراه باشید و با سایر امکانات این ماشین لباسشویی بیشتر آشنا شوید. تا بتوانید با توجه به قیمتی که برای آن در نظر گرفته شده است، انتخاب آگاهانه‌تری داشته باشید.

 

 

ماشین ظرفشویی سامسونگ

 

 

 

ماشین ظرفشویی سامسونگ مدل D141

 

 

ماشین ظرفشویی سامسونگ مدل D141 که در فروشگاه خانه سامسونگ عرضه شده است، دارای 6 برنامه شستشو متنوع می‌باشد. تا کاربران بتوانند ظروف شیشه‌ای و حساس را نیز به راحتی درون این دستگاه بشویند و تمیز کنند.

برنامه نیم شور با وجود این که %50 ظرفیت شستشو را در اختیار دارد. این امکان را فراهم می‌کند که تنها چند ظرف را درون سبد پایینی دستگاه قرار دهید و با مصرف آب کمتری بشویید.

برنامه پیش شور نیز گزینه مناسبی برای شستشوی سبزیجات است. با وجود این قابلیت دیگر نیازی نیست که ساقه‌های کرفس یا کاهو را تک تک زیر شیر آب بشویید. کافی این سبزیجات را درون ماشین قرار دهید و ظرفشویی را روی برنامه پیش شور تنظیم کنید. تا کلیه گل و لای و آلودگی موجود در بین سبزیجات به طور کامل از بین برود.

ماشین ظرفشویی سامسونگ

 

 

 

این ظرفشویی قابلیت شروع فرآیند شستشو با تأخیر را نیز دارا می‌باشد و با وجود سیستم ضدعفونی کردن ظروف، تمام لکه‌ها را از روی ظرف‌ها پاک‌سازی می‌کند. تا برای استفاده مجدد تمیز و استریل باشند.

سبدهای این ماشین ظرفشویی به گونه‌ای طراحی شده‌اند که امکان شستشوی ظروف بزرگ نیز فراهم شده است. برای شستشو قابلمه‌های چرب و روغنی کافی است آن‌ها را در سبد پایینی دستگاه قرار دهید تا شسته و تمیز شوند.

قیمت ماشین ظرفشویی سامسونگ 13 نفره فوق در فروشگاه خانه سامسونگ نسبت به فروشگاه‌های دیگر کمتر می‌باشد و با هزینه معقولی می‌توانید این دستگاه را جهت استفاده مداوم خریداری نمایید.

 

 

 

مرکز تماس خانه سامسونگ جهت مشاوره خرید : 88500680-021

 

1 نظر

خرید ظرفشویی:
پاسخ

ظرفشویی‌های سامسونگ بهترینن

افزودن نظر

LiveZilla Live Chat Software