قیمت لباسشویی سامسونگ جدید

قیمت لباسشویی سامسونگ جدید

خرداد 1397 بدون دیدگاه مقالات سامسونگ,

قیمت لباسشویی سامسونگ جدید

 

 

قیمت لباسشویی سامسونگ جدید نسبت به سایر لباسشویی‌های عرضه شده در بازار بیشتر است؛ اما این قیمت به نسبت فناوری‌هایی که در طراحی این ماشین لباسشویی در نظر گرفته شده است معقول به نظر می‌رسد.

ماشین لباسشویی جدید سامسونگ با وجود بهره‌مندی از فناوری AddWash قابلیت شستشوی لباس‌های گوناگون را هنگام روشن بودن دارد.

بنابراین جهت افزودن لباس‌های جدید یا مواد شوینده به درون دستگاه نیازی نیست که تا انتهای فرآیند شستشوی لباس‌ها صبر کنید! کافی است درب کوچک که در بالای درب اصلی طراحی شده است را باز کنید و دستمال‌های گردگیری و... را به درون لباسشویی اضافه کنید.

جهت انتخاب این دستگاه باید از قیمت لباسشویی سامسونگ جدید مطلع شوید تا بتوانید یک ماشین لباسشویی مناسب را جهت استفاده از فروشگاه خانه سامسونگ خریداری کنید.

 

 

ماشین لباسشویی سامسونگ

 

 

 

ماشین لباسشویی Add Wash سامسونگ مدل J1477

 

 

ماشین لباسشویی Add Wash سامسونگ مدل J1477 از برچسب انرژی A+++ برخوردار است؛ بنابراین هنگام استفاده از این لباسشویی نگرانی از بابت افزایش هزینه برق مصرفی منزلتان نخواهید داشت.

فناوری AddWashکه با توجه به نیاز کاربران طراحی شده است جهت شستشوی مداوم لباس‌های کودکان مورد استفاده قرار می‌گیرد. با وجود این فناوری شما می‌توانید یک بار لباسشویی را روشن کنید و هنگام استفاده بارها و بارها لباس‌های کثیف را جهت شستشو به درون دستگاه اضافه کنید.

 

 

ماشین لباسشویی سامسونگ

 

 

فناوری حباب‌ساز یا EcoBubble این امکان را فراهم می‌کند که مواد شوینده و آب ترکیب شوند و در قالب حباب‌های فراوان در تار و پود لباس‌ها نفوذ کنند. با وجود این فناوری به راحتی می‌توانید لباس‌های حساس را با آب سرد به خوبی بشویید و تمیز کنید.

فناوری خیس خوردن هوشمند یا Bubble Soak لباس‌ها را به گونه‌ای می‌شوید که تصور می‌کنید ساعت‌ها در لگن خیس خورده‌اند. با وجود این فناوری لکه‌های سرسخت همانند لکه‌های چربی از روی لباس‌ها پاک‌سازی می‌شوند.

موتور Digital Inverter که در این ماشین لباسشویی طراحی شده است از دوام و عملکرد خوبی برخوردار است. این موتور سر و صدای کمی دارد و هنگام شستن و خشک کردن لباس‌ها صدای آزار دهنده‌ای نخواهد داشت.

 

 

ماششین لباسشویی سامسونگ

 

 

دیگ شستشوی طراحی شده درون این لباسشویی دارای برجستگی‌های نرم الماس مانند است. با وجود این برجستگی‌ها تمام قسمت‌های لباس‌ها به بهترین نحو ممکن شسته می‌شوند.

قیمت لباسشویی سامسونگ جدید مدل J1477 در فروشگاه خانه سامسونگ 3,460,000 تومان است که نسبت به سایر فروشگاه‌ها کمتر می‌باشد. توجه داشته باشید که این هزینه بنا بر قیمت روز ارز تعین شده است و متغیر خواهد بود.

 

 

مرکز تماس خانه سامسونگ جهت مشاوره خرید : 88500680-021

 

 

افزودن نظر

LiveZilla Live Chat Software