راهنمای خرید ماشین ظرفشویی سامسونگ

راهنمای خرید ماشین ظرفشویی سامسونگ

تیر 1397 بدون دیدگاه مقالات سامسونگ,

راهنمای خرید ماشین ظرفشویی سامسونگ

راهنمای خرید ماشین ظرفشویی سامسونگ این امکان را در اختیار کاربر قرار می‌دهد که با توجه به امکانات تعبیه شده در این دستگاه، یک ماشین ظرفشویی مناسب را جهت استفاده انتخاب نماید. به عنوان مثال خانواده‌هایی که کم‌جمعیت هستند امکانات تعبیه شده در ماشین ظرفشویی های رومیزی سامسونگ را بررسی می‌کنند.

در صورتی که راهنمای خرید ماشین ظرفشویی سامسونگ 14 نفره برای خانواده‌های پرجمعیت از اهمیت زیادی برخوردار است؛ زیرا کاربران علاقه‌مند هستند درباره تکنولوژی‌هایی که در این ظرفشویی ها قرار دارد، اطلاعات بیشتری به دست بیاورند و از کلیه امکانات ماشین ظرفشویی در صورت نیاز بهره‌مند شوند.

در ادامه راهنمای خرید ماشین ظرفشویی سامسونگ مدل D164 مورد بررسی قرار گرفته است.

 

 

ماشین ظرفشویی سامسونگ

 

 

استفاده از فناوری Water Wall

کمپانی سامسونگ در طراحی این نسل از ماشین‌های ظرفشویی از دو بازوی آب پاش خطی بهره گرفته است. با وجود این بازوهای آب پاش که در دو طرف دستگاه تعبیه شده اند، آب به تمام قسمت‌های ظروف پاشیده میشود تا بهتر شسته شوند.

استفاده از فناوری شست‌وشوی سریع

فناوری شست‌وشوی سریع که در این ماشین ظرفشویی تعبیه شده است، امکان شستشوی ظروفی همانند لیوان‌های چای یا پیش‌دستی‌های میوه را در کمترین زمان ممکن فراهم می‌کند. با وجود این فناوری نیازی نیست که ساعت‌ها برای شستشوی ظروفی که روغنی و کثیف نیستند منتظر بمانید

مصرف انرژی بسیار کم

 با وجود این که ماشین ظرفشویی سامسونگ به طور مداوم مورد استفاده قرار می‌گیرد، میزان مصرف انرژی آن از اهمیت بسزایی برخوردار می‌باشد. این ماشین ظرفشویی دارای برچسب انرژی A++ است و با وجود این برچسب، این دستگاه در رده لوازم خانگی کم مصرف قرار می‌گیرد.

 

 

ماشین ظرفشویی سامسونگ

 

قابلیت شروع شستشو با تأخیر

اگر ظروف را درون ماشین ظرفشویی چیده‌اید و زمان کافی برای اتمام فرآیند شستشوی آن‌ها ندارید، به شما پیشنهاد می‌کنیم از برنامه شستشو با تأخیر ماشین ظرفشویی سامسونگ مدل D164 بهره بگیرید. این برنامه امکان شروع فرآیند شستشو با تأخیر 1 تا 24 ساعته را فراهم می‌کند.

با وجود این برنامه کافی است هنگام شب ظروف را درون دستگاه قرار دهید و برنامه شستشو با تأخیر را به گونه‌ای تنظیم کنید که فرآیند شستشوی ظروف از 6 تا 8 ساعت بعد آغاز شود.

شستشوی ظروف با آب 80 درجه

اگر ظروف غذا بسیار چرب و روغنی هستند، بهتر است از برنامه شستشو با آب 80 درجه استفاده کنید. با وجود گرم بودن آب تمام لکه‌های روغنی از روی ظروف پاک‌سازی می‌شوند . تا پس از اتمام فرآیند شستشو به طور کامل استریل باشند.

 

مرکز تماس خانه سامسونگ جهت مشاوره خرید : 88500680-021

افزودن نظر

LiveZilla Live Chat Software