خرید ساند بار سامسونگ

خرید ساند بار سامسونگ

اردیبهشت 1397 بدون دیدگاه مقالات سامسونگ,

خرید ساند بار سامسونگ

 

خرید ساند بار سامسونگ با توجه به قیمت مناسبی که این دستگاه دارد با استقبال فراوانی از سوی دوستداران کمپانی سامسونگ مواجه شده است.

این سیستم صوتی شاید جایگزین مناسبی برای یک سینمای خانگی پر قدرت نباشد! اما برای افرادی که فضای کافی جهت قرار دادن یک سینمای خانگی بزرگ را در منزلشان ندارند ساند بار سامسونگ می‌تواند گزینه بسیار مناسبی به نظر برسد.

ساند بار سامسونگ شاید قدرت یک سینمای خانگی را نداشته باشد؛ اما جهت تقویت صدای در حال پخش از تلویزیون عملکرد خوبی دارد؛ زیرا با وجود این سیستم صوتی صداها به صورت فراگیر پخش می‌شوند و می‌توانید از شنیدن موسیقی دلخواهتان که از تلویزیون در طول روز پخش می‌شود لذت ببرید.

اگر قصد خرید ساند بار سامسونگ را از فروشگاه خانه سامسونگ دارید با ما همراه باشید و با مشخصات و ویژگی‌های ساندبار سامسونگ مدل HW-K360 که در خانه سامسونگ عرضه شده است بیشتر آشنا شوید.

 

سانذبار سامسونگ

ویژگی‌های ساندبار سامسونگ مدل HW-K360

 

هنگام خرید ساند بار سامسونگ مدل HW-K360 باید به این گزینه توجه داشته باشید که این ساند بار از ابعادی در حدود 59.9 × 49 × 943 سانتي‌متر برخوردار است.

همچنین ابعاد ساب ووفر در نظر گرفته شده برای این ساند بار در حدود 284 × 300 × 155 سانتي‌متر است؛ بنابراین قبل از انتخاب و خرید این ساند بار سامسونگ بهتر است فضای کافی را در اطراف تلویزیون جهت قرار دادن آن مد نظر قرار دهید.

ساندبار سامسونگ

این ساند بار 2.1 کاناله از فرمت‌های مختلف فایل‌های صوتی مانند فرمت‌های DTS، MP3 WMA، AAC، FLAC، WAV، OGG پشتیبانی می‌کند. بنابراین نیازی نیست که فایل‌های صوتی را به فرمت‌های دیگر تبدیل کنید تا در این ساند بار قابل گوش دادن باشند.

این ساند بار دارای 6 حالت پخش صدا گوناگون است و بنا بر نوع نیازی که دارید می‌توانید حالت صوتی ساند بار را به فرمت پخش صدا در حالت فیلم، موسیقی یا پخش مسابقات ورزشی تنظیم کنید.

این ساند بار از یک پایه مناسب جهت اتصال به دیوار نیز برخوردار است. بنابراین اگر فضای کافی در اطراف تلویزیون در اختیار ندارید می‌توانید این ساند بار را در کنار تلویزیون به دیوار متصل کنید و مورد استفاده قرار دهید.

 

 

مرکز تماس خانه سامسونگ جهت مشاوره خرید : 88500680-021

افزودن نظر

LiveZilla Live Chat Software