جشنواره محصولات سامسونگ

جشنواره محصولات سامسونگ

تیر 1397 بدون دیدگاه

جشنواره محصولات سامسونگ

 

 

جشنواره محصولات سامسونگ یک فرصت استثنایی برای کاربرانی است که قصد دارند چندین محصول از  این کمپانی سرشناس را با تخفیف‌های ویژه خریداری کنند؛ زیرا در این جشنواره‌ها قیمت تلویزیون سامسونگ، ساید باید ساید سامسونگ و... تا حد زیادی کاهش پیدا می‌کند و با هزینه حاصل از تخفیف‌ها می‌توانید محصول جداگانه‌ای را نیز علاوه بر گزینه‌های مد نظرتان خریداری نمایید.

جشنواره محصولات سامسونگ معمولاً طبق رویدادهای ویژه با در آغاز هر فصل ارائه می‌شود. به عنوان مثال برای عید جشنواره عیدانه در نظر گرفته شده است. تا افرادی که قصد دارند با آغاز سال نو لوازم منزلشان را تعویض کنند، با وجود این جشنواره و محصولات متنوعی که در آن ارائه می‌شود، بدون محدودیت بتوانند لوازم مورد نظرشان را انتخاب کنند.

همچنین در فصل‌های پاییز، زمستان و تابستان نیز جشنواره‌های متعددی از سوی فروشگاه خانه سامسونگ ارائه می‌شود. تا نوعروس‌ها نیز بتوانند لوازم خانگی مد نظرشان را با تخفیف‌های عمده و قیمت مقرون به صرفه خریداری نمایند.

 

 

چه وسایلی در جشنواره‌ها ارائه می‌شوند؟

 

در جشنواره محصولات سامسونگ ممکن است تنها تلویزیون‌های این کمپانی شامل تخفیف شده باشند و افرادی که این محصولات را خریداری می‌کنند بتوانند از خدمات جشنواره استفاده کنند.

اما در بیشتر جشنواره‌ها لیست کاملی از محصولات کمپانی سامسونگ، به عنوان محصولات دارای تخفیف ارائه می‌شود. تا کاربران بتوانند چندین گزینه متعدد را با توجه به نیازشان خریداری کنند.

 

 

شرایط استفاده از جشنواره محصولات سامسونگ چیست؟

 

تنها در صورتی که لوازم خانگی خریداری شده توسط نمایندگی مجاز سام سرویس نصب شده باشد، مشتری می‌تواند از جوایز جشنواره بهره‌مند شود.

پس از خرید محصول و نصب آن کارت هدیه به فاصله دو روز برای مشتری ارسال می‌شود و خود خریدار یا بستگان درجه یک وی با همراه داشتن کارت شناسایی قادر به دریافت کارت هدیه خواهند بود.

کلیه مراحل ارسال کارت هدیه و تحویل آن از طریق پیامک برای مشتری ارسال می‌گردد.

توجه به این نکته حائز اهمیت است که کارت هدیه دارای اعتبار یک ماهه است و 24 ساعت پس از تحویل جهت استفاده شارژ می‌شود.

این کارت جهت استفاده در دستگاه‌های کارت خوان صادر شده است و خریدار محصولات سامسونگ نمی‌تواند از آن جهت دریافت وجه یا انتقال وجه استفاده کند.

 

 

مرکز تماس خانه سامسونگ جهت مشاوره خرید : 88500680-021

 

افزودن نظر

LiveZilla Live Chat Software