انتخاب سایت تلویزیون سامسونگ

انتخاب سایت تلویزیون سامسونگ

تیر 1397 بدون دیدگاه مقالات سامسونگ,

انتخاب سایت تلویزیون سامسونگ

انتخاب سایت تلویزیون سامسونگ هنگام بررسی قابلیت‌های تلویزیون‌های مختلف از اهمیت زیادی برخوردار می‌باشد؛ زیرا برخی از وب سایت‌ها نقد و بررسی مناسبی برای تلویزیون‌ها ارائه نکرده‌اند و کاربر نمی‌تواند در یک نظر قابلیت‌های تلویزیون را مشاهده کند.

همچنین میزان قیمت در سایت های مختلف متفاوت است. به گونه‌ای که برخی از وب سایت‌های اینترنتی قیمت بیشتری برای هر تلویزیون در نظر گرفته‌اند تا بتوانند از هر بار فروش سود بیشتری را از آن خود کنند.

اما خانه سامسونگ به عنوان برترین سایت تلویزیون سامسونگ، نسبت به فروشگاه‌های اینترنتی دیگر قیمت مناسب‌تری برای محصولات عرضه شد در نظر گرفته است. تا کاربران بتوانند با آسودگی کامل تلویزیون مد نظرشان را انتخاب و خریداری کنند.

تلویزیون سامسونگ

 

تلويزيون کيولد هوشمند سامسونگ مدل 75Q77

تلويزيون کيولد هوشمند سامسونگ مدل 75Q77 یکی از مدل‌های عرضه شده در سایت تلویزیون سامسونگ است که از اندازه‌ای در حدود 75 اینچ برخوردار می‌باشد. در طراحی این تلویزیون از ذرات کوانتوم‌ دات Quantum Dot استفاده شده است. با وجود این ذرات نور از پس زمینه تلویزیون عبور می‌کند و به خوبی به چشم مخاطب می‌رسد.

تلویزیون سامسونگ

فناوری HDR امکان نمایش طیف‌های مختلف رنگی را به خوبی فراهم می‌کند. به گونه‌ای که مرز بین رنگ‌های هم خانواده به خوبی قابل تشخیص است؛ بنابراین کاربر تصاویر را با بالاترین کیفیت و وضوح دریافت می‌کند.

قابلیت Motion Rate هنگام حرکت سریع سوژه‌ها مانع از ایجاد نویز و توقف تصاویر در حال پخش می‌گردد و فناوری Ultra Black مانع از تار شدن صفحه نمایش تلویزیون هنگام بازتاب نورهای محیطی می‌شود.

تلویزیون سامسونگ

این تلویزیون با وجود فناوری Precision Black Pro رنگ مشکی را بدون بور شدن به نمایش می‌گذارد و فناوری Auto Depth Enhancer عمق تصاویر در حال پخش را افزایش می‌دهد. تا کاربر هنگام تماشای تصاویر در دنیای نورها و رنگ‌ها غرق شود و دچار حواس پرتی نگردد.

 

تلویزیون سامسونگ

این تلویزیون با وجود این که به Smart Hub مجهز شده است امکان نصب بازی‌ها و اپلیکشین های گوناگون را برای کاربر فراهم می‌کند.

همچنین تلويزيون کيولد هوشمند سامسونگ مدل 75Q77 دارای سه درگاه USB و چهار درگاه HDMI است؛ بنابراین به راحتی می‌توانید حافظه‌های جانبی همانند هارد اکسترنال، فلش مموری و لپ تاپ را به تلویزیون متصل نمایید.

 

 

 

مرکز تماس خانه سامسونگ جهت مشاوره خرید : 88500680-021

افزودن نظر

LiveZilla Live Chat Software