اسپیلیت سامسونگ مدل Boracay

اسپیلیت سامسونگ مدل Boracay

نویسنده admin اسفند 1396 بدون دیدگاه مقالات سامسونگ,

کولر گازی اسپیلیت سامسونگ مدل Boracay

 

یکی از جدیدترین کولرهای گازی دو تیکه سامسونگ با ظرفیت سرمایش و گرمایش که قابلیت استفاده در محیط های اداری و منازل را دارد کولر گازی اسپیلیت مدل مکس Boracay می باشد. این مدل از کولر گازی دارای ویژگی های مخصوص به خود بوده با قیمتی متناسب با این ویژگی ها در نمایندگی های  رسمی عرضه محصولات سامسونگ به فروش می رسد. این مدل از کولر گازی بوراکا را می توانید از نمایندگی خانه سامسونگ خریداری نمایید.

کولر گازی اسپیلیت سامسونگ مدل Boracay

ویژگی های کولر گازی سامسونگ مدل Boracay

  1. این مدل از کولر گازی سامسونگ دارای سیستم Fast cooling است که سرعت رسیدن به دمای مطلوب را تا حد زیادی بالا می برد.
  2.  فیلترهای استفاده شده در این مدل از اسپیلیت سامسونگ با قابلیت های متفاوت در ایجاد هوای پاکیزه تاثیر گذار هستند. فیلتر سه لایه که نقش اساسی در از بین بردن ویروس آنفلوآنزا دارد، فیلتر نابود کننده آلرژی و فیلتر ایجاد یون اکسیژن مهم ترین بخش های تشکیل دهنده کولر گازی مکس Boracay  می باشند..
  3. یکی از مهم ترین خصوصیات کولر گازی مکس Boracay صرفه جویی در مصرف برق از طریق سیستم 2Step Cooling-Single User Mode است.
  4. از اهداف تولید کولر گازی مدل مکس Boracay ایجاد هوایی مطبوع تا حد بسیار زیاد با صرفه جویی در مصرف انرژی در محیط های کوچک و بزرگ می باشد.
  5. کولر گازی اسپسلیت سامسونگ مدل مکس Boracay که با آخرین فناوری روز دنیا به تولید رسیده است برای سهولت استفاده از دستگاه دارای ریموت کنترل است.
  6.  سیستم Triple تعبیه شده در دستگاه برای حفاظت از برد الکترونیکی و کمپرسور در برابر نوسانات برق از عواملی است که موجب افزایش طول عمر اسپیلیت مکس Boracay سامسونگ می گردد.
  7. نوع کمپرسور موجود در این مدل از کولر گازی UTR است و برای کمپرسور این دستگاه محافظ تعبیه شده است.
  8. قابلیت کارکرد این مدل از کولر گازی اسپلیت سامسونگ بالا بوده و تا دمای 46 درجه سانتی گراد را پوشش می دهد.

کولر گازی اسپیلیت سامسونگ مدل Boracay

وجود قابلیت های متفاوت و ویژگی های فنی گوناگون در اسپلیت های سامسونگ سبب ارائه انواع متفاوتی از این محصولات با قیمت متفاوت برای مشتریان می شود. از این رو محصولات سامسونگ برآورده کننده نیاز مشتریان با سلایق گوناگون برای انواع کولرهای گازی هستند.

 

فروش کولر گازی سامسونگ

کولر گازیBoracay دارای ضمانت نامه فروش بوده و در نمایندگی های رسمی فروش محصولات سامسونگ از جمله خانه سامسونگ به فروش می رسد. برای تهیه مدل دلخواه با ظرفیت مناسب می توان با مشاوران فروش در این زمینه تماس حاصل کرد.

مرکز تماس خانه سامسونگ جهت مشاوره خرید : 88500680-021

 

افزودن نظر

LiveZilla Live Chat Software